HAKKIMIZDA


‘Farkımız Kalitemiz’


En üst düzey müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ilke edinen firmamız Avrupa standartlarında kendinden yapışkanlı ve yapışkansız etiket ve ambalaj üretmek amacıyla 2019 yılında kurulmuştur

Yüksek teknoloji ürünü makine parkuru ve eğitimli uzman kadrosuyla her türlü kompakt ve lamine malzeme üzerine dijital, gofraj, pp opak, şeffaf ve kuşe kağıt üzerine baskı teknikleri kullanarak etiket üretmektedir. Farklı bir çok sektöre hizmet vermekle birlikte Türkiye ve Avrupa ülkelerine ürün gönderimi ağımız bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Ofset Baskı Hizmetleri 
CMYK ve pantone renklerden oluşan Trigromi/Spot baskı tekniği kullanarak 5 renk baskı makine parkuru ile müşterilerimize değişik ebat ve özelliklerde ambalaj ve etiket alternatifleri sunmaktayız.

Serigrafi Baskı Hizmetleri
Nakliyesi ekstra maliyet getiren yada üretim bandından uzaklaşamayan ürünlerin baskısını müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sunmaya çalışıyoruz.

Kesim Hizmetleri
Ofset ve serigraf baskı tekniğine uygun özel kesimli yapışkanlı / yapışkansız (karton etiket) baskı kesimleri yapılmaktadır.


Tasarım Hizmetleri
Ajans Reklamcılığı ile yola çıkan kreatif ekibimiz müşterilerimizin isteği doğrultusunda mevcut tasarımlarının üzerinde değişiklik yapılabilmekte, ihtiyacına ve beklentilerine göre tasarım hizmeti desteği sağlanmaktadır.